Oyuncekilis.com olarak vizyonumuz oyun ve oyuncu ekipmanlarını gerek ücretsiz gerekse en ucuz şekilde oyunculara ulaştırmaktır. Sitemizde zaman zaman ücretsiz çekilişler olacağı gibi, ürünün değerine göre ücretli çekilişlerde olmaktadır.

Bir çekilişe birden fazla kullanıcının katılmasını engellemek amacıyla sistemimize SMS ONAY sistemi kurulmuştur. Bu şekilde her kullanıcının tek bir üyelik kaydı bulunması amaçlanmıştır. Telefon numaralarınız hiçbir şekilde 3. şahıslarla veya şirketlerle paylaşılmaz, tamamen güvenlikli sunucularımızda barındırılmaktadır. Zaman zaman çekilişler ve sitemizle ilgili haberler hakkında bizden SMS alabilirsiniz. SMS almak istemediğiniz takdirde iletişim bölümünden bunu yönetimimize bildirmeniz yeterlidir.

Adres bilgilerini doldurmayan veya yanlış dolduran kullanıcılar çekilişi kazandığı takdirde ödüllerinin ellerine ulaşıp ulaşmaması tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Bizimle aklınıza gelebilecek her konuda iletişim bölümünden veya iletisim@oyuncekilis.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz. Çekilişi kazanan kullanıcıların ödülleri 5 ila 10 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.